קייטנות גלישה לילדים

איזה כיף שהגיע הקיץ והביא איתו הזדמנות נדירה לילדים, במקום שימשיכו לגלוש באינטרנט
שילמדו איך לגלוש בים על הגלים ולצבור חוויות שהם בטוח יזכרו לכל החיים

 

הקייטנות מיועדות לגילאים 6-17 

בקייטנת הגלישה נעניק לילדים ידע תאורתי והדרכה מעשית כאחד. נלמד על התהוות ענף הגלישה, יסודות הגלישה ,תינתן טכניקה בסיסית למתחילים וטכניקה מתקדמת לבעלי ניסיון וידע בגלישה

נכיר את תנאי הים השונים ונלמד את סוגי הגלים השונים והיווצרותם. בניית כושר גופני ותרגולי יוגה ומתיחות המתאימים לגולשי גלים כדי לשפר את יכולת הגמישות , היציבות,  שיווי המשקל וקואורדינאציה. אבל הכי חשוב שהילדים יקבלו חוויה מדהימה ומאתגרת, מלא כיף ואדנרלין וכמובן חברים לחיים.

צוות ההדרכה

צוות המדריכים בעלי ניסיון רב בהדרכה בים עם ילדים ובעלי הכשרה מקצועית וכל פעילות במועדון הינה מאושרת על פי הגורמים המוסמכים (משרד החינוך ע"פ חוזר מנכ"ל והמלצות ארגון גולשי הגלים בישראל).

בטיחות וביטוח

כמו בכל  ספורט אתגרי, ובייחוד בתחום הימי, כשנוקטים בהדרכה נכונה, ובכל אמצעי הבטיחות הדרושים, ממזערים את רמת הסיכון. אנו נעזרים במלווים ובעוזרים רבים, ודואגים לשמור שיחס ההדרכה לקבוצה יהיה גבוה במיוחד, מה שמאפשר רמת בטיחות גבוהה בפעילות.

במהלך הפעילות הימית, הילד מחובר לגלשן אשר מציף אותו, ובכלי שייט אחרים אנו מקפידים על חגורות הצלה.

מועדון הגלישה קונטיקי ממוקם אשר ממוקם בחוף סירונית בנתניה, חוף זה בעל שוברי גלים, אשר מאפשר למידה רגועה ובטוחה ומעניק תנאים אופטימאליים גם למתחילים וגם למתקדמים. בחוף ישנן ארבע סוכות מצילים ושתי עמדות חובשים.

 חלוקה לקבוצות קטנות 

הילדים מחולקים לפי קבוצות של גיל רמת גלישה וקרבה.

יחס המדריכים הינו על כל קבוצה של 13 ילדים 2 מדריכים

 

במה עליי להצטייד?.

 מגבת ,בגד ים ובגדים יבשים להחלפה

  • (מומלץ מכנסי גלישה או טייץ ארוך (למניעת שפשפות והגנה מפני השמש)

מה אוכלים?

  • פותחים את הבוקר עם נשנוש קל (קורנפלקס עם חלב, פירות) ובהפסקת עשר- סנדוויצ'ים לבחירה (חומוס, גבינה לבנה, גבינה צהובה, טונה ,שוקולד וכו)+ירקות

 

   הסעות

אנו מארגנים הסעות מכל מקום שתרצו בתנאי למינימום 4 ילדים מאותו אזור. ההסעות יתקיימו בתחנות אשר ייקבעו מראש ואינן נחשבות כחלק מהתשלום עבור קייטנת הגלישה.

 

IMG-20190813-WA0079.jpg
IMG-20190813-WA0085.jpg
FB_IMG_1563526575188.jpg
IMG-20190814-WA0008.jpg